info@deexoffice.com
Turgut Özal Bulvarı İdeal Sitesi C Blok No:127/5 İdealtepe Maltepe İstanbul Türkiye

Bizi Takip Edin

  • “Bir mimar olarak, bugün için, geçmişin bilincinde olarak, esasen bilinmeyen bir gelecek için tasarlıyoruz.”

    - Norman Foster

  • “Doğru yapılmış bir bina, içinde bulunduğu tüm koşulları doğal, mantıklı ve şiirsel bir şekilde aşarak yükselir.”

    - Louis Sullivan

  • “Mimarlığın en büyük güzelliklerinden biri, her seferinde, tekrar baştan başlamak.”

    - Renzo Piano

UZMANLIK ALANLARIMIZ

Mimarlık

İç Mimarlık ve Tasarım

Mühendislik Tasarımı

Planlama

Kentsel Dönüşüm Hizmetleri

Danışmanlık ve Tasarım Denetimi

DEEX.Office HAKKINDA

Önde gelen mimarlık ve mühendislik firması olan DEEX.Office, tasarımlarıyla mimarlık anlamında rakiplerinden kolayca ayrışan güçlü bir vizyonu paylaşan Başar Tosun, Tuğba Suberk, ve mühendislik anlamında Murat Kamiloğlu’nun dinamik birleşimiyle hareket ediyor.

 

Tasarımın dünyadaki yerini ve farklı pazarlarda mimari projelerin nasıl teslim edileceği konusunda hepimiz net bir anlayışa sahibiz. Bu başarı; işlevi ve formu birbirine bağlayan bir tasarım felsefesi ve uygun çözümler yaratmak için gerçek mimari tasarım arayışı ile sağlanır. Maksimum değere ulaşmaya odaklanma, aynı zamanda son derece prestijli projeler tasarlamak, inşa etmek ve yaratmak için küresel davetlere yol açmaktadır.

 

Uygulama felsefesi, çalışanları arasında gelişen araştırma ruhunda somutlaşmıştır. Bu ruh sadece firmaya rehberlik etmekle kalmaz, aynı zamanda son derece rekabetçi ve hızla değişen bir sektörde kesin tasarımcılar olarak konumunu korumasını sağlar. Küresel pazara daha fazla maruz kalma, DEEX markasına ihtiyaç doğurdu. Ofisler, şehirler ve bağlamlar yaklaşımdan tasarıma doğru yayılan görülebilen sonsuz esinlenmeye izin verirken gelişti.
DEEX.Office, hem tasarımı daha iyi anlamak hem de tasarımı müşterilerine iletmek için tasarım sürecinde en güncel bilgisayar teknolojilerini kullanmaya odaklanmıştır.

 

Yüksek standartlara ve başarıya odaklanarak, hem yapılarımızda hem de müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamada mükemmellikle işaretlenmiş bir hizmeti teşvik etmeye çalışıyoruz…